UBYTOVÁNÍ V APARTMÁNU

Apartmán k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro 1 až 6 osob ve 2 ložnicích. 

Ložnice:                          1x ložnice s manželskou postelí

                                       1x ložnice s manželskou postelí a postelí patrovou

Pokoje:                           1x obývací pokoj spolu s plně vybavenou kuchyní

Sociální zařízení:            1x koupelna se sprchovým koutem a vanou spolu s WC

Doprava a parkování:     Parkování před apartmánem zdarma

 

VYBAVENÍ APARTMÁNU

Po vstupu do apartmánu vejdete do chodby, kde se nachází velká vestavěná skříň. Po vstupu dále se před Vámi rozprostře největší pokoj apartmánu, kde se nachází obývací pokoj spolu s kuchyní. Obývací pokoj má 2 sedačky na odpočinek, konferenční stolek a jídelní stůl se židlemi.

Kuchyň je vybavena všemi potřebnými spotřebiči, jako je lednice, elektrický sporák s troubou, varná konvice nebo také myčka. Po pravé i levé straně obývacího pokoje se nachází ložnice, kde jsou umístěny postele. Z obývacího pokoje také vejdete na terasu s posezením a výhledem na Bad Gastein. K apartmánu náleží také WIFI zdarma. 

ZIMA

 

Zimní sportovci jakéhokoli zaměření najdou v Gasteinu svou zemi zaslíbenou.

Lyžaři a snowboardisté se mohou těšit na celkem 220 kilometrů vždy perfektně vysněžených a upravených sjezdových tratí. Příznivci běžeckého lyžování a toulek na sněžnicích si budou zase libovat v tichu hor.

Pestrá nabídka je připravena i pro rodiče s dětmi. Své ratolesti můžete poslat do lyžařské školky či na sáňkařskou dráhu. Za zmínku stojí určitě visutý most na vrcholu hory Stubnerkogel nad Bad Gasteinem.

Tento most je nejvýše položený v Evropě (2300 m n.m.) a udržuje se po celý rok. V Gasteinu není nouze ani o Zábavu společenskou. Pro hosty je nachystáno plno možností, jako jsou vybrané restaurace, místní diskotéky či kasino. Vybrat si zde můžete podle své libosti.

 

LÉTO

Vydejte se na pěší horskou túru na 350 kilometrech značených stezek. Ochutnejte místní speciality jako například domácí produkty salašníků. Pro milovníky kol jsou připraveny několika kilometrové cykloturistické trasy všech stupňů obtížnosti.

Dále si můžete vybrat z plno jiných nabídek jako je například paragliding, lukostřelba, tenis či golf. V okolí do 50 km najdete hned dvě golfová hřiště, například golf club Gastein, které je vzdálené pouhých 3 km od apartmánu. Hřiště je zdařilá kombinace kopcovitě a rovinatě uspořádaných jamek uprostřed starého vzrostlého stromoví a lesa.

Na hřišti Vás osvěží hned pět studánek s pitnou vodou a jedna s vodou termální. Po výkonu na golfovém hřišti doporučujeme regeneraci Vašeho těla v gasteinském jezírku, které je příjemně chladivé a osvěžující. Jezero leží v nadmořské výšce 848 m a je hluboké 4 metry. Nejen sport, ale i bohatá kultura a historie. To vše můžete nalézt v městečku Bad Gastein.

Za zmínku stojí Entrický kostel, což je jedinečná krápníková jeskyně, jedna z nejvýznamnějších v celých Vysokých Taurách. Letní večer pak lze příjemně prožít v centru města romantickou procházkou. Gasteinstí hostitelé připravili pro své letní hosty - rodiny s dětmi, zdatné a náruživé sportovce, romantiky, požitkáře a všechny ostatní dovolenkáře - velké množství nabídek, které jim zaručí krásné a nezapomenutelné dny v pohádkově krásném horském světě Gasteinského údolí.  

 

REZERVOVAT

 

https://www.facebook.com/jmncapital.eu/